Twilight Sparkle

Drahá Princezno Celestie,

dnes jsem se dozvěděla spoustu věcí nejen o sobě, ale i o lidech, kterým se tolik líbíme. Obzvláště když jsme plyšové. Je to vcelku zajímavé zjištění a jsem moc ráda, že spolu tak hezky vycházíme. Přesto je tu několik pravidel, jež bychom měli ke vzájemné spokojenosti obou stran dodržovat.

V prvé řadě je to už samotné mazlení a objímání. Obojí mám samozřejmě velmi ráda. Hlavně když se mi těchto něžností dostane od někoho, kdo je blízký mému srdci. I tak je však potřeba si při tom dávat pozor na mou hřívu a ocásek. Hrozí totiž, že při nějaké trochu větší neopatrnosti by se jim něco ošklivého mohlo stát a to bych si přála opravdu nerada. Bojím, že pak by mě už nikdo neměl rád.

Poté jsem zjistila, že ani s koupáním to není vůbec jednoduché. Sice by se mi líbilo strávit nějaký ten čas pořádnou bublinkatou koupelí, ale to by mi, jak jsem zjistila, v současném stavu vůbec neprospělo. Místo toho je mnohem lepší se nechat otřít pouze mokrým hadříkem anebo jemným kartáčkem. To úplně stačí k tomu, abych byla zas čistá a voňavá a nic mi při tom nehrozí.

A to je ode mne prozatím vše, takže se s Vámi loučím a těším se na brzkou odpověď.

 

Vaše věrná studentka Twilight Sparkle.

 

Pár rad, aby u vás byla Twilight skutečně šťastná:

 

  • Nejlepším místem pro její ubytování je knihovna. Tam bude doslova v sedmém nebi.
  • Vždy se k ní chovejte přátelsky a dopřávejte jí kontaktu s ostatními. Ona sama na to občas zapomíná.
  • Dávejte si pozor na její magické schopnosti. Mohou mít neočekávané následky.
  • Má moc ráda svých pět nejlepších kamarádek. Tak proč by měla být samotná?
  • Hlavně jí však mějte rádi a hodně toho spolu čtěte.

Pokračování