Sweetie Belle

Dobrý den, já jsem Sweetie Belle. Rarity mi říkala, abych si dávala pozor na své vychování, tak se snažím se podle toho držet. Jak mi to šlo? Bylo to tak akorát? Nebo bych to měla ještě trochu nacvičovat?

Stejně tak mi Rarity říkala, že bych se měla s každým, kdo je jen trochu hodný a slušný, jako správná malá klisnička obejmout. Měla bych si však při tom dávat veliký pozor na svou hřívu a ocásek. Rarity by totiž pěkně zuřila, kdybych si je rozcuchala anebo ještě hůř a něco se mi s nimi stalo. Raději se tedy snaž být při tom opatrný.

A i s koupelí je to podle Rarity značně složité. Nemůžu si prý jen tak lehnout celá do vody a nechat si dokonale zmáčet svou srst. To by jí dle Raritiných slov moc neprospělo a vůbec bych pak podle ní už nevypadala roztomile. Mnohem lepší bude, když mě jen tak otřeš mokrým hadříkem nebo vydrhneš jemným kartáčkem. Tak budu spokojená nejen já, ale i moje starší sestřička Rarity.

No a to je asi tak prozatím všechno, tak zatím pa pa.

 

Tvá Sweetie Belle.

 

Pár rad, aby u vás byla Sweetie Belle skutečně šťastná:

 

  • Velice ráda zpívá, i když si to sama občas nepřizná. Tak jí v tom nebraňte.
  • Dávejte si pozor na její příležitostnou roztomilost. Může být pro slabší jedince i smrtelná.
  • Pomozte jí všemi prostředky v rozvinutí jejích magických schopností. Bude Vám vděčná.
  • Má strašně moc ráda svou sestru Rarity. Sice se spolu občas dokáží pěkně pohádat, ale to nemění nic na faktu, že by spolu s ní byla mnohem šťastnější.
  • Hlavně ji však mějte rádi a buďte k ní milí a pozorní.

Pokračování