Rarity

Dobrý den, drahý. Jsem velice poctěna, že sis vybral zrovna mě. Můžeš mě oslovovat jako Rarity anebo ještě lépe slečno Rarity. Navíc doufám v tvé řádné společenské vychování. Nechtěla bych, aby mi někdo dělal ve společnosti ostudu. Pokud se ti ho náhodou přeci jen nedostalo, tak na to osobně dohlédnu a podívám se, co by se s tím dalo dělat.

Dále bys měl určitě vědět, že pravidelná návštěva lázní je jednou z mých nejoblíbenějších kratochvílí. Pokud tam budeš chtít se mnou, tak se nemáš čeho bát. Určitě to prospěje nám oběma, ale jen když budeme opatrní. Vyloženě si totiž nepřeji být koupána celá. Kůže se pak příšerně rychle vysuší a ani srsti to moc neprospívá. Mnohem lepší bude, když mě zlehka otřeš hadříkem anebo vyhřebelcuješ jemným kartáčkem. Teprve pak budu krásně bílá a jiskřivá. A tak to mám ráda.

Zadruhé by ses měl při mazlení a objímání se mnou snažit mi nerozcuchat hřívu a ocásek. Mám sice obojí hrozně ráda a obzvláště když je se mnou i má malá sestřička Sweetie Belle, ale není na světě nic horšího než slepené chuchvalce hřívy, které jsem nucena rozčesávat. Ani nevíš, jak příšerně to tahá a bolí.

Jinak doufám, že se mi s tebou bude líbit a už se těším, až vyrazíme spolu na nějaký ples anebo třeba jen tak do divadla.

 

Tvá Rarity

 

Pár rad, aby u vás byla Rarity skutečně šťastná:

 

  • Slušné a zdvořilé chování je nezbytnou nutností.
  • A stejně tak i něžná péče o hřívu, srst i kopýtka.
  • Darujete jí-li občas nějaký drahokam, tak uvidíte jak šťastná a hlavně štědrá dokáže být.
  • Má moc ráda svou mladší sestřičku. Tak proč je nechávat obě samotné?
  • Hlavně jí však mějte rádi a navštěvujte spolu různá kulturní a společenská představení.

Pokračování