Malá Chrysalis

Ahojky, mi fe afi jeftě neznáme, ale vfichni mi říkají Chryfalif. Jfem měňavec a proto potřebuju vfechnu tvou lásku. Vypadá hrozně moc lákavě a už se těfím až ji ochutnám. Profím, profím, alefpoň kousek.

Dáf mi ji? Opravdu. Ty fi tak hodný. Nejednoduffí to bude, když mě prostě obejmeš nebo fe fe mnou pomazlíš a já si od tebe trofičku vezmu. Neboj fe, nebude to moc a nijak ti to neublíží. Dávej fi při tom ale pozor na mou hřívu, ocáfek a křídla. Nechci, aby se mi hned napoprvé potrhaly.

A když už jfi tak hrozně hodný. Mohl byf mě před fpaním jeftě vykoupat? Jfem totiž hrozně fpinavá a takhle k tobě do poftýlky nemůžu. Nedávej mě vfak, profím, do vody celou. Nám měňavcům to nedělá dobře. Raději mě pouze vydrhni kartáčkem anebo otři vlkým hadříkem. To bude úplně ftačit.

Děkuju ti. Ňam, ňam, ňam.

 

Tvá Chryfalif.

 

Pár rad, aby u vás byla malá Chrysalis skutečně šťastná:

 

  • Dejte jí tolik lásky, kolik jen můžete. Má jí moc a moc ráda.
  • Nelekejte se, když se náhle promění v něco jiného. Je to teprve malý měňavec a moc tuhle schopnost ještě ovládat neumí.
  • Chovejte se k ní hezky. Jinak totiž hrozí, že vyroste ve zlou a nenávistnou královnu a to si určitě nikdo z nás nepřeje.
  • Buďte v její blízkosti opatrní. Je mnohem roztomilejší než se může na první pohled zdát.
  • Hlavně ji však mějte prostě rádi.

Pokračování